www.Golldennet.com/گلدن نت
معیارهای زیبایی بینی در مردان | جراحی بینی آقایان | جراحی بینی | دکتر محمد مجیدی
معیارهای زیبایی بینی
معیارهای زیبایی بینی
مهر ۲۸, ۱۳۹۷
معیارهای زیبایی بینی در بانوان
معیارهای زیبایی بینی در بانوان
آبان ۱, ۱۳۹۷

معیارهای زیبایی بینی در مردان

معیارهای زیبایی بینی در مردان

معیارهای زیبایی بینی در مردان

در وهله اول باید بگویم که در مردان بهتر است جز در موارد خاص ، عمل بینی جهت زیبایی صورت نگیرد ؛ در واقع خیلی بهتر است چهره، مردانه باقی بماند. حتی در صورت وجود ایرادات ظاهری ، برای یک مرد، بینی نازیبا ، ایراد چندانی نخواهد بود . در این مقاله با معیارهای زیبایی بینی در مردان با ما همراه باشید.

 

معیارهای زیبایی بینی در مردان

 

در کل باید بگویم هم در مردها و هم در بانوان حتی در صورت وجود ایراد ظاهری بینی، اگر فرد از بینی و ظاهر خود راضی است و بویژه تناسب اجزای صورت وجود دارد لزومی ندارد که حتما عمل زیبایی انجام دهند.

بویژه آقایان باید در نظر داشته باشند که قوس دار بودن روی تیغه بینی و سربالا بودن نوک بینی و باریکی بینی اصلا مناسب چهره یک مرد نیست، بویژه در مردان ایرانی که معمولا استخوانبندی صورت درشت و چهره مردانه و شرقی دارند و بینی با مشخصات زنانه اصلا مناسبشان نمی باشد.

۲ وضعیت وجود دارد که عمل زیبایی در آقایان کاملا قابل توجیه است : اول وجود مشکل تنفسی همراه مشکل ظاهری (در صورتیکه بینی کج نباشد) و دوم انحراف ظاهری بینی (بینی کج)

و ۲ وضعیت نسبی دیگر هم عبارتند از : بزرگی و پهن بودن زیاده از حد بینی و نیز وجود قوز بزرگ و برجسته همراه درازی و افتادگی قابل توجه نوک بینی

 

معیارهای زیبایی بینی در مردان

 

در مردها روی تیغه بینی باید صاف باشد و قوس ایجاد نشود و نوک بینی سربالا نباشد ؛  در نمای نیمرخ زاویه بین پشت لب بالا و قسمت تحتانی بینی باید ۹۰ تا ۹۵ درجه باشد و زاویه بیش از این مطلوب نمیباشد.

 

پ ن :  با دقت در نمونه عکسهای همین مقاله متوجه میشوید که حتی در مدلها هم وجود یک قوز خفیف یا افتادگی خفیف و پهنای نسبی نوک بینی اشکالی ایجاد نکرده است و نیازی به جراحی زیبایی وجود ندارد.

 

 

دکتر محمد مجیدی – جراح و متخصص گوش و حلق و بینی/جراح پلاستیک بینی و صورت

( معیارهای زیبایی بینی در مردان | جراحی بینی | جراحی فک )

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button